Prečo si vybrať fasádu JUBIZOL?

 

 

Záruka

Poskytujeme 10-ročnú záruku na všetky fasádne systémy JUBIZOL t.j. systémy JUBIZOL Strong, JUBIZOL Microair, JUBIZOL Premium, JUBIZOL EPS, JUBIZOL MW, JUBIZOL Kulirplast.

 

 

Finančná úspora

Použitím tepelnoizolačného systému JUBIZOL a vyhovujúcou hrúbkou tepelnej izolácie znížime spotrebu energie na vykurovanie do 40 percent.

 

 

Výborné podmienky na bývanie

Fasádny tepelnoizolačný systém JUBIZOL spĺňa požiadavky na vyhovujúcu a účinnú te­pelnú izoláciu a zabezpečuje výborné podmienky na bývanie. So všetkými komponentmi systému JUBIZOL zabazpečujeme vy­sokú úroveň ekologického povedomia.

 

 

Vynikajúci estetický vzhľad

Tepelnoizolačné fasádne systémy JUBIZOL umožňujú výber z veľkého množstva farebných  vzhľad objektu.

 

Vyrobené v Slovinsku

Tepelnoizolačný fasádny systém JUBIZOL je kompletne vyrábaný v Slovinsku a aj všetky komponenty, vrátane tepelnej izolácie sú vyrobené lokálne.

JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk