JUBIZOL Lepiaca malta winter

Lepidlo a základná omietka
JUBIZOL Lepiaca malta winter

Popis

JUBIZOL Lepiaca malta Winter sa používa vo fasádnych tepelnoizolačných systémoch JUBIZOL EPS, JUBIZOL XPS a JUBIZOL S70 ako lepidlo na tepelnú izoláciu (dosky z expandovaného a extrudovaného polystyrénu) a ako základná omietka na tepelnú izoláciu pri teplotách aj do -10°C. Je vyrobená na základe cementu a polymérnych spojív.

Lepiaca malta, ktorá umožňuje aplikáciu pri teplotách aj do -10°C. Svojou jedinečnou receptúrou umožňuje urýchlené schnutie malty aj v podmienkach so zvýšenou vlhkosťou vzduchu. Špeciálna prísada zabraňuje, aby malta zamrzla, skôr ako zatvrdne celá jej hrúbka. Používa sa na lepenie všetkých druhov tepelnoizolačných dosiek a na realizáciu základnej omietky vo fasádnych tepelnoizolačných systémoch JUBIZOL.

Vlastnosti

  • vhodná na použitie pri teplotách do -10°C;
  • je mikroarmovaná; 
  • dobré pevnostné vlastnosti;
  • výnimočná pružnosť; 
  • vysoká paropriepustnosť;
  • dobrá prídržnosť na tepelnoizolačné dosky ako aj na všetky druhy stenových podkladov (neomietnuté tehlové a betónové steny, neomietnuté steny z pórobetónu, všetky druhy omietnutých stien, vláknocementové dosky a pod.).

Podrobnejšie

Príprava a aplikácie 
HladidloMiešanieNáradie umyjeme vodou

Spotreba

Lepenie: 3,5 – 5 kg/m2;

Zíkladná omietka: ~1,5 kg/m2 (pre hrúbku 1 mm).

Balenie

Vrecia 20 kg.

 

Pred použitím si dôkladne prečítajte technický list a kartu bezpečnostných údajov.

Charakteristika 
JUBIZOL sistemCE ETAG 004

Kalkulátor spotreby

m2
0 kg
Odporúčame 
JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk